VLS3010ET-150M-CA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLS3010ET-150M-CA
JLCPCB Part #
C7386695
Package
SMD,3x3mm
Description
15uH 480mA 612mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS