VLS201610ET-1R0N-CA
MFR.Part #
VLS201610ET-1R0N-CA
JLCPCB Part #
C307851
Package
0806
Description
1.35A 1.35A 1uH 99mΩ ±30% 0806 Power Inductors ROHS