VLM10555T-2R5M8R0-2H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLM10555T-2R5M8R0-2H
Description
15A 2.5uH 6.7mΩ 8A AEC-Q200 ±20% - Power Inductors ROHS