VLF4014AT-4R7M1R1
MFR.Part #
VLF4014AT-4R7M1R1
JLCPCB Part #
C380035
Package
SMD
Description
1.1A 1.2A 140mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS