VLCF5028T-220MR71-2
MFR.Part #
VLCF5028T-220MR71-2
JLCPCB Part #
C5159365
Package
SMD,5x5mm
Description
140mΩ 22uH 710mA 710mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS