VLCF5024T-470MR40-2
MFR.Part #
VLCF5024T-470MR40-2
JLCPCB Part #
C5997070
Package
SMD,5x5mm
Description
383mΩ 400mA 400mA 47uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS