VLCF5024T-220MR59-2
MFR.Part #
VLCF5024T-220MR59-2
JLCPCB Part #
C7412832
Package
SMD,5x5mm
Description
188mΩ 22uH 590mA 590mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS