VLCF5020T-6R8N1R3-1
MFR.Part #
VLCF5020T-6R8N1R3-1
JLCPCB Part #
C1329642
Package
SMD,5x5mm
Description
1.39A 1.39A 165mΩ 6.8uH ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS