VLCF5020T-2R2N2R6-1
MFR.Part #
VLCF5020T-2R2N2R6-1
JLCPCB Part #
C114781
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2uH 2.62A 2.62A 71mΩ ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS