VLCF5020T-1R8N2R0
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLCF5020T-1R8N2R0
JLCPCB Part #
C2042329
Package
SMD,5x5mm
Description
1.8uH 2.07A 2.07A 59mΩ ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS