VLCF5020T-150MR71
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLCF5020T-150MR71
JLCPCB Part #
C2047960
Package
SMD,5x5mm
Description
1.3A 15uH 256mΩ 710mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS