VLCF4024T-1R6N2R1-2
MFR.Part #
VLCF4024T-1R6N2R1-2
JLCPCB Part #
C6348949
Package
SMD,4x4mm
Description
1.6uH 2.1A 2.1A 39mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS