VLCF4024T-100MR90-2
MFR.Part #
VLCF4024T-100MR90-2
JLCPCB Part #
C193004
Package
SMD,4x4mm
Description
10uH 119mΩ 900mA 900mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS