VLCF4018T-6R8NR94-2
MFR.Part #
VLCF4018T-6R8NR94-2
JLCPCB Part #
C3224081
Package
SMD,4x4mm
Description
124mΩ 6.8uH 940mA 940mA ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS