VLCF4018T-220MR49-2
MFR.Part #
VLCF4018T-220MR49-2
JLCPCB Part #
C518880
Package
SMD,4x4mm
Description
22uH 369mΩ 490mA 490mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS