VLCF4018T-1R6N1R7-2
MFR.Part #
VLCF4018T-1R6N1R7-2
JLCPCB Part #
C2045117
Package
SMD,4x4mm
Description
1.6uH 1.72A 1.72A 51mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS