VLCF4018T-150MR59-2
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLCF4018T-150MR59-2
JLCPCB Part #
C2045121
Package
SMD,4x4mm
Description
1.1A 15uH 268mΩ 590mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS