TSL1112RA-470K2R1-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
TSL1112RA-470K2R1-PF
JLCPCB Part #
C92048
Package
Plugin
Description
2.1A 47uH 75mΩ 插件 Power Inductors ROHS