TSL1112RA-331KR82-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
TSL1112RA-331KR82-PF
JLCPCB Part #
C87597
Package
Plugin
Description
330uH 520mΩ 820mA ±10% 插件 Power Inductors ROHS