TSL0808RA-471KR38-PF
MFR.Part #
TSL0808RA-471KR38-PF
JLCPCB Part #
C87595
Package
Plugin,D8.5xL8.3mm
Description
1Ω 380mA 470uH ±10% 插件,D8.5xL8.3mm Power Inductors ROHS