TSL0709RA-221KR44-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
TSL0709RA-221KR44-PF
JLCPCB Part #
C92047
Package
Plugin
Description
220uH 440mA 720mΩ ±10% 插件 Power Inductors ROHS