TFM201608ALC-1R0MTAA
MFR.Part #
TFM201608ALC-1R0MTAA
JLCPCB Part #
C501957
Package
0806
Description
1uH 2.5A 2.5A 56mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS