TF3435VU-500Y10R0-1H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
TF3435VU-500Y10R0-1H
Description
-20℃~+120℃ 100MΩ 10A 280V 2kV 500mH - Common Mode Filters ROHS