TF2528S-451Y10R0-K1
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
TF2528S-451Y10R0-K1
Description
-20℃~+120℃ 100MΩ 10A 15mΩ 280V 2kV 450uH - Common Mode Filters ROHS