TCM1608G-350-4P-T200
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
TCM1608G-350-4P-T200
JLCPCB Part #
C2662389
Package
SMD-8P,0.8x1.6mm
Description
-25℃~+85℃ 100mA 35Ω@100MHz 4 5V SMD-8P,0.8x1.6mm Common Mode Filters ROHS