TCM0605G-900-2P-T201
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
TCM0605G-900-2P-T201
JLCPCB Part #
C2662196
Package
SMD-4P,0.5x0.5mm
Description
-25℃~+85℃ 100mA 10MΩ 10V 2 3Ω 90Ω@100MHz SMD-4P,0.5x0.5mm Common Mode Filters ROHS