SPM7054VT-100M-D
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SPM7054VT-100M-D
JLCPCB Part #
C1870675
Package
SMD,7.5x7mm
Description
10uH 11.8A 36.9mΩ 5.5A AEC-Q200 ±20% SMD,7.5x7mm Power Inductors ROHS