SPM6530T-2R2M-R1
MFR.Part #
SPM6530T-2R2M-R1
JLCPCB Part #
C87573
Package
SMD,7.1x6.5mm
Description
19.03mΩ 2.2uH 8.2A 8.4A Wirewound Inductor ±20% SMD,7.1x6.5mm Power Inductors ROHS