SPM5030VT-4R7M-D
MFR.Part #
SPM5030VT-4R7M-D
JLCPCB Part #
C1512759
Package
SMD,5.3x5.1mm
Description
3.8A 4.7uH 59.1mΩ 8.1A AEC-Q200 ±20% SMD,5.3x5.1mm Power Inductors ROHS