SPM5030VT-1R0M-D
MFR.Part #
SPM5030VT-1R0M-D
JLCPCB Part #
C3223453
Package
SMD,5.3x5.1mm
Description
10.4A 1uH 9.4A 9.6mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,5.3x5.1mm Power Inductors ROHS