SPM5020T-6R8M-CA02
MFR.Part #
SPM5020T-6R8M-CA02
JLCPCB Part #
C7318398
Package
SMD,5.4x5.1mm
Description
118.5mΩ 2.8A 4.2A 6.8uH ±20% SMD,5.4x5.1mm Power Inductors ROHS