SPM5020T-100M-CA02
MFR.Part #
SPM5020T-100M-CA02
JLCPCB Part #
C6818541
Package
SMD,5.4x5.1mm
Description
10uH 174.8mΩ 2.3A 3.4A ±20% SMD,5.4x5.1mm Power Inductors ROHS