SPM5020T-4R7M
MFR.Part #
SPM5020T-4R7M
JLCPCB Part #
C307806
Package
SMD,5.4x5.1mm
Description
3.4A 4.1A 4.7uH 74mΩ ±20% SMD,5.4x5.1mm Power Inductors ROHS