SPM5015T-4R7M-CA
MFR.Part #
SPM5015T-4R7M-CA
JLCPCB Part #
C5924428
Package
SMD,5.4x5.1mm
Description
102.8mΩ 2.9A 4.7uH ±20% SMD,5.4x5.1mm Power Inductors ROHS