SPM5015T-1R0M-CA02
MFR.Part #
SPM5015T-1R0M-CA02
JLCPCB Part #
C6680494
Package
SMD,5.4x5.1mm
Description
1uH 24.8mΩ 6.3A 8A ±20% SMD,5.4x5.1mm Power Inductors ROHS