SPM5012T-1R0M
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SPM5012T-1R0M
JLCPCB Part #
C5924422
Package
SMD,5.4x5.1mm
Description
1uH 4.1A 44mΩ 6.3A ±20% SMD,5.4x5.1mm Power Inductors ROHS