SPM4030T-1R0M-HZ
MFR.Part #
SPM4030T-1R0M-HZ
JLCPCB Part #
C435273
Package
SMD,4.2x4mm
Description
14.1mΩ 1uH 4.4A 5A AEC-Q200 ±20% SMD,4.2x4mm Power Inductors ROHS