SPM4020T-4R7M-CA
MFR.Part #
SPM4020T-4R7M-CA
JLCPCB Part #
C7083896
Package
SMD,4.4x4.1mm
Description
144.1mΩ 2.2A 2.6A 4.7uH ±20% SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS