SPM4020T-2R2M-DZ
MFR.Part #
SPM4020T-2R2M-DZ
JLCPCB Part #
C3224369
Package
SMD,4.3x4.1mm
Description
2.2uH 3.1A 6.2A 66mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4.3x4.1mm Power Inductors ROHS