SPM4020T-2R2M-CA02
MFR.Part #
SPM4020T-2R2M-CA02
JLCPCB Part #
C5924418
Package
SMD,4.4x4.1mm
Description
2.2uH 3.7A 3.9A 70.4mΩ ±20% SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS