SPM4020T-1R5M-CA
MFR.Part #
SPM4020T-1R5M-CA
JLCPCB Part #
C6297660
Package
SMD,4.4x4.1mm
Description
1.5uH 4.1A 4.3A 46.8mΩ ±20% SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS