SPM4020T-1R0M
MFR.Part #
SPM4020T-1R0M
JLCPCB Part #
C3222249
Package
SMD,4.4x4.1mm
Description
1uH 34.7mΩ 5A 6.7A ±20% SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS