SPM4015T-2R2M-CA02
MFR.Part #
SPM4015T-2R2M-CA02
JLCPCB Part #
C5758600
Package
SMD,4.4x4.1mm
Description
2.2uH 3.1A 4.1A 71mΩ ±20% SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS