SPM4015-1R0M
MFR.Part #
SPM4015-1R0M
JLCPCB Part #
C6495581
Package
SMD,4.4x4.1mm
Description
1uH 39.6mΩ 4.3A 6.7A ±20% SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS