SPM4012T-1R5M-CA
MFR.Part #
SPM4012T-1R5M-CA
JLCPCB Part #
C6230344
Package
SMD,4.4x4.1mm
Description
1.5uH 3.5A 3.5A 70mΩ ±20% SMD,4.4x4.1mm Power Inductors ROHS