SPM4010T-100M-LR
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SPM4010T-100M-LR
JLCPCB Part #
C2875841
Package
SMD,4.1x4.4mm
Description
1.1A 1.6A 10uH 566mΩ ±20% SMD,4.1x4.4mm Power Inductors ROHS