SPM3020T-4R7M-CA
MFR.Part #
SPM3020T-4R7M-CA
JLCPCB Part #
C5900526
Package
SMD,3.2x3mm
Description
1.9A 173mΩ 2.2A 4.7uH ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS