SPM3020T-1R5M-CA
MFR.Part #
SPM3020T-1R5M-CA
JLCPCB Part #
C6680481
Package
SMD,3.2x3mm
Description
1.5uH 3.3A 64.8mΩ ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS