SPM3015T-2R2M-CA02
MFR.Part #
SPM3015T-2R2M-CA02
JLCPCB Part #
C5758592
Package
SMD,3.2x3mm
Description
2.2uH 2.6A 4A 97.4mΩ ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS