SPM3012T-2R2M-CA02
MFR.Part #
SPM3012T-2R2M-CA02
JLCPCB Part #
C7083880
Package
SMD,3.2x3mm
Description
102.3mΩ 2.2uH 2.6A 3.7A ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS